Indie. Chciał wziąć trzeci ślub. Żona odcięła mu penisa

Świat
Indie. Chciał wziąć trzeci ślub. Żona odcięła mu penisa
Pixabay/ zdjęcie ilustracyjne
Odcięła mężowi penisa, gdy usłyszała, że ten chce wziąć trzeci ślub

Indyjski duchowny wykrwawił się na śmierć po tym, jak jego żona Hazra - w akcie zemsty - odcięła mu penisa. 57-latek chciał wziąć trzeci ślub. Nie mogła tego zaakceptować druga małżonka.

Maulvi Vakil Ahmad był lokalnym duchownym w Muzaffarnagar w stanie Uttar Pradesh. Gdy oznajmił drugiej żonie, że chciałby wziąć ślub po raz trzeci, ta nie mogła się z tym pogodzić.

 

Czwartkowej nocy we wsi Shikarpur doszło do tragedii. Kobieta - używając kuchennego noża - odcięła mu penisa. Śpiący mężczyzna wykrwawił się i zmarł.

 

ZOBACZ: Pracownik ugniatał ciasto do pizzy... penisem. Właściciel lokalu wezwany do sanepidu

 

Następnie Hazra - wraz z krewnymi - próbowała odprawić ostatnie namaszczenie. Jeden z sąsiadów zaalarmował policję. Po przesłuchaniu sprawczyni przyznała się do winy.

Wyrzuciła penisa za okno

W Indiach czyn ten nazwano "Bobbitise", przypominając sprawę z 1993 roku. Wtedy to Lorena Bobbitt odcięła penisa swojego męża Johna Wayne’a. Członka wyrzuciła przez samochodowe okno.

 

Miała to być kara za lata gwałtów, których się dopuszczał. Penisa znaleziono i przyszyto. Operacja trwała ponad dziewięć godzin, a sam Bobbitt w latach 90. wystąpił w dwóch filmach porno.

ac/prz / New York Post / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie