Młody kibic napisał list do Lewandowskiego. Dostał odpowiedź

Polska
Młody kibic napisał list do Lewandowskiego. Dostał odpowiedź
PAP/EPA/Dmitry Lovetsky / POOL
Robert Lewandowski

Młody kibic napisał wzruszający list do kapitana reprezentacji Polski Roberta Lewandowskiego. Dzięki nagłośnieniu sprawy w mediach społecznościowych, chłopiec który z powodu choroby sam nie może grać w piłkę, dostał odpowiedź od swojego idola.

Reprezentacja Polski nie sprostała oczekiwaniom kibiców i nie wyszła z grupy podczas trwających mistrzostw Europy. Brak sukcesu nie zniechęcił jednak 9-letniego Kuby, który postanowił napisać list z wyrazami wsparcia do Roberta Lewandowskiego.

 

"Trzymałem za Ciebie kciuki na Euro 2020, nie zawiodłeś mnie, cieszę się, że walczyłeś do końca. Nie przejmuj się ludźmi, którzy źle mówią o Tobie i reszcie drużyny. Prawdziwy kibic nigdy w Ciebie nie zwątpi i w naszą reprezentację" - napisał Kuba.  

"Łezka w oku się kręci"

Młody kibic przekazał, że sam nie może grać w piłkę. "Szkoda, że nie mogę grać w piłkę w drużynie, bo mi lekarz zabronił z powodu chorego serduszka" - wyjaśnił.

 

ZOBACZ: Kibice pomylili miasta. Zamiast do Budapesztu pojechali do... Bukaresztu

 

Chłopiec nie mógł jednak wysłać listu do swojego idola, bo nie znał adresu Lewandowskiego. Poprosił więc mamę, żeby zamieściła go w mediach społecznościowych.

 

Na list 9-latka zareagował portal Łączy nas piłka, który udostępnił go na Twitterze. "Chłopczyk z wielkim serduszkiem. Łezka w oku się kręci, jak się czyta takie piękne listy, dziękujemy za wsparcie!" - czytamy w poście. 

 

 

Dzięki nagłośnieniu sprawy w mediach społecznościowych, chłopiec dostał odpowiedź od kapitana reprezentacji Polski. 

 

"Kuba, Twój list do mnie dotarł i sprawił mi dużo radości. Bardzo Ci za niego dziękuję. Jesteś najlepszym kibicem jakiego mógłbym sobie wymarzyć. Ty też nigdy się nie poddawaj i zawsze walcz o swoje marzenia! Mocno Cię pozdrawiam" - napisał Robert Lewandowski na Facebooku.

 

 

 

 

dk / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie