Przyszli adoptować psa. Grupa nastolatków śmiertelnie pobiła mężczyznę

Świat
Przyszli adoptować psa. Grupa nastolatków śmiertelnie pobiła mężczyznę
Flickr/Alloy0711
Policji udało się zidentyfikować na razie kilku podejrzanych, ale wiadomo, że było ich znacznie więcej

41-letni mężczyzna podbił oko swojej ciężarnej dziewczynie w Magna w amerykańskim stanie Utah. Świadkami zdarzenia była grupa nastolatków, która stając w obronie kobiety pobiła mężczyznę. Obrażenia okazały się dla niego śmiertelne.

Co najmniej sześć osób otoczyło 41-letniego Freda Valdamara Ortiza za sklepem spożywczym w Magna w stanie Utah. Mężczyzna przyjechał tam na skuterze, a grupa nastolatków wybiegła za nim z domu. 

Pobicie przez nastolatków

Gdy Ortiz zaczął uciekać napastnicy najpierw potrącili go samochodem, a później zaczęli bić używając przy tym kija i desek. 41-latek został skatowany na śmierć. Wśród podejrzanych byli sami nastolatkowie, najmłodszy z nich miał 13-lat, najstarsi mieli ok. 20 lat.

 

Dziewczyna Ortiza jest hodowcą psów, trafiła do niej grupa nastolatków szukająca szczeniaka. Gdy kobieta wyszła do nich, zauważyli, że jest w ciąży i ma podbite oko.

 

ZOBACZ: Brutalne pobicie pod sklepem w Zduńskiej Woli. Łupem padły zakupy

 

Opowiedziała im, że kilka dni wcześniej została pobita przez swojego chłopaka. Wtedy nastolatkowie postanowili, że ukarzą mężczyzna za uderzenie ciężarnej. 

Policji udało się zidentyfikować na razie kilku podejrzanych, ale wiadomo, że było ich znacznie więcej.

laf / Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie