Ewa Pajor wierzy w naszych reprezentantów. "W piłce nożnej wszystko jest możliwe"

Polska
Ewa Pajor wierzy w naszych reprezentantów. "W piłce nożnej wszystko jest możliwe"
Polsat News
Program "Raport" od poniedziałku do piątku o 21:00 na antenie Polsat News. 

Piłkarska reprezentacja Polski kobiet rozbiła drużynę z Czech 5:0. To był drugi i ostatni sparing podczas zgrupowania w Hiszpanii. Wcześniej biało-czerwone zremisowały z Finlandią 2:2. "Krychowiak powinien im warkocze robić" ironizują kibice, a one same z zazdrością patrzą na naszych zawodników podczas Euro. Ewa Pajor - nasza najlepsza piłkarka wciąż wierzy w naszą drużynę. Materiał "Raportu".

Ewa Pajor jest napastniczką reprezentacji kobiet w piłce nożnej i zawodniczką VfL Volfsburg. Polka zdobyła tytuł najlepszej piłkarki w Europie poniżej 17. roku życia, królowej strzelczyń Bundesligi i Piłkarki Roku 2018 i 2019.
 
Podczas gdy reprezentacja mężczyzn w piłce nożnej przegrała ze Słowacją, polska kadra kobiet, wygrała 5:0 z Czechami. - Cieszymy się z tego, że my zwyciężyłyśmy 5:0 z Czeszkami. Zagrałyśmy naprawdę dobre spotkanie i kończymy ten sezon fajnym akcentem. Żadna satysfakcja, że my wygrałyśmy, a nasi reprezentanci przegrali. My jako piłkarki wspierałyśmy bardzo mocno naszych w tym pierwszym meczu, miałyśmy stworzoną strefę kibica - powiedziała Ewa Pajor.
 
 
Piłkarka zapytana o szanse Polaków na wyjście z grupy, odpowiedziała: "ja wierzę w nich bardzo, kibicuję i wierzę, że wyjdziemy z grupy". - Czasami trzeba przegrać, trzeba wyciągnąć wnioski i właśnie to jest ten moment, żeby wyciągnąć wnioski, zobaczyć co się zrobiło źle i żeby to w następnym meczu poprawić. To jest właśnie ten czas, żeby nasi piłkarze, ich sztab, te wnioski wyciągnął - zaznaczyła Pajor.
 
WIDEO: zobacz materiał "Raportu"
 
 
Czy Polacy mają szansę w meczu z Hiszpanią? - Oczywiście. Mam nadzieję, że będzie to dobry mecz Polaków i jeżeli zagramy w najlepszy możliwy sposób, to możemy Hiszpanów pokonać. W piłce nożnej wszystko jest możliwe - podkreśla Pajor.
aml/Polsat News, Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie