Warszawa. Awaria wodociągowa w alei Waszyngtona. MPWiK pracuje nad usunięciem awarii

Polska
Warszawa. Awaria wodociągowa w alei Waszyngtona. MPWiK pracuje nad usunięciem awarii
Twitter Marek Borkowsk
Kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą się liczyć z utrudnieniami. Tramwaje i autobusy kierowane są na objazdy.

"Wznowiono ruch tramwajowy w alei Waszyngtona" - poinformował Warszawski Transport Publiczny. Na wysokości numeru 41 przy al. Waszyngtona doszło do awarii. Woda podmywała torowisko i jezdnię. Na miejscu cały czas pracują ekipy z MPWiK. Nie ma przerw w dostawach wody do mieszkań.

Przywrócono już ruch tramwajowy w alei Waszyngtona po awarii magistrali wodociągowej, do której doszło po godzinie 10. Na miejscu pracują ekipy MPWiK sprzątające wypłukany przez wodę piach.

 

- Będziemy teraz lokalizować dokładne miejsce awarii. Nie wiadomo, ile czasu potrwa naprawa - przekazał rzecznik MPWiK Marek Smółka. - Ta awaria nie wiąże się ze wstrzymaniem dostaw wody dla mieszkańców - dodał.

Awaria w al. Waszyngtona

Kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą się liczyć z utrudnieniami. Tramwaje i autobusy kierowane są na objazdy. Jak informuje Zarząd Trasnportu Miejskiego, "tramwaje linii 9 i 24 w kierunku P+R al.Krakowska i Nowe Bemowo kierowane są: Grochowską, aleją Zieleniecką do Ronda Waszyngtona".

 

 

Autobusy lini 521 jadące w kierunku Szczęśliwic zatrzymują się na wszystkich przystankach w ciągu alei Waszyngtona. Uruchomiona została jednokierunkowa linia zastępcza na trasie Wiatraczna-aleja Waszyngtona-Rondo Waszyngtona.

aml/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie