Karambol na S8 w Warszawie. Utrudnienia w kierunku Poznania

Polska
Karambol na S8 w Warszawie. Utrudnienia w kierunku Poznania
pixabay.com
Utrudnienia w Warszawie mogą potrwać do 2 godzin

Na S8 w Warszawie na wysokości ul. Lazurowej w kierunku Poznania zderzyło się sześć samochodów osobowych - poinformowała mł. asp. Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 8.30 na S8 w Warszawie pomiędzy węzłem Prymasa Tysiąclecia a węzłem Lazurowa.  - Zderzyło się sześć samochodów osobowych jadących w kierunku Poznania - tłumaczyła policjantka.

Zablokowany pas w kierunku Poznania 

Nikt nie został ranny. - Kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi - dodała. W związku ze zdarzeniem zablokowany został lewy pas na jezdni w kierunku Poznania.

 

Dyżurny punktu informacji drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował, że przewidywany czas trwania utrudnienia wynosi około 2 godz.

Karambol na Obwodnicy Trójmiasta 

Do karambolu pięciu samochodów osobowych doszło o godz. 8.45 na wysokości zjazdu na Kowale w kierunku Gdyni na trasie S6 - poinformował w poniedziałek Przemysław Plata z Punktu Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku.

 

ZOBACZ: Burze nad Polską. Strażacy interweniowali 546 razy

 

- W zdarzeniu brały udział dwa busy i trzy samochody osobowe. Są zablokowane dwa pasy, ruch odbywa się powierzchnią wyłączoną z ruchu - dodał Plata.

 

Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godz. 11. Na miejscu jedna osoba jest badana przez ratowników.

laf/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie