Łódzkie. Z rzeki wyłowiono zwłoki motocyklisty. Okoliczności śmierci mężczyzny wyjaśniają śledczy

Polska
Łódzkie. Z rzeki wyłowiono zwłoki motocyklisty. Okoliczności śmierci mężczyzny wyjaśniają śledczy
lodzka.policja.gov.pl
Okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratury wyjaśniają sulejowscy policjanci

Zwłoki 34-letniego mężczyzny oraz jego motocykl wyłowiono z rzeki Czarnej w pobliżu miejscowości Niewierszyn (Łódzkie). Okoliczności śmierci mężczyzny badają policjanci z Sulejowa pod nadzorem prokuratury.

W niedzielę niedługo po północy funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sulejowie otrzymali zgłoszenie, że w rzece Czarnej w pobliżu miejscowości Niewierszyn odnaleziono ciało mężczyzny i motocykl Dniepr MT-10 z koszem.

 

ZOBACZ: Pomorskie. Motocyklista zginął po zderzeniu z mazdą. "Stracił panowanie nad pojazdem"

 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 34-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego w sobotni wieczór umówił się na spotkanie ze znajomymi. Miał dojechać motocyklem wzdłuż linii brzegowej rzeki Czarna. Ponieważ nie dotarł na spotkanie, jego znajomi rozpoczęli poszukiwania i znaleźli go leżącego w rzece. Pomimo próby reanimacji mężczyzny, wezwany na miejsce lekarz stwierdził jego zgon - przekazała w poniedziałek asp. Izabela Gajewska z KPP w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Jak podejrzewają śledczy, poruszający się po ciemku motocyklista najprawdopodobniej zjechał ze skarpy i wpadł do rzeki. Okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem prokuratury wyjaśniają sulejowscy policjanci. 

ms / PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie