Żary. Kopnął w rower jadącego mężczyzny. Ten upadł wprost pod jadące auto [WIDEO]

Polska
Żary. Kopnął w rower jadącego mężczyzny. Ten upadł wprost pod jadące auto [WIDEO]
KPP Żary
Policja opublikowała wizerunek sprawcy

Policja szuka młodego mężczyzny, który z taką siłą kopnął w koło rowerzysty w Żarach, że ten upadł na jezdnię wprost przed nadjeżdżający samochód.

Do zdarzenia doszło w czwartek 20 maja na ulicy Moniuszki w Żarach. Młody mężczyzna bez wyraźnej przyczyny, najpewniej dla zabawy, kopnął w koło przejeżdżającego obok niego roweru.

Poszukiwania sprawcy

Jadący rowerem mężczyzna w wyniku uderzenia wywrócił się i upadł na jezdnię, tuż obok nadjeżdżającego auta. Odległość okazał się jednak wystarczająca, by nie doszło do potrącenia. 

 

ZOBACZ: Żory: potrącenie 12-latka na przejściu dla pieszych. Dziecko zostało zabrane przez śmigłowiec

 

 

Sprawą zainteresowała się policja z Żar. "Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu osoby widocznej na zdjęciach, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żarach przy ulicy  Legionistów 3 w Żarach" - zaapelowali funkcjonariusze.

 

Wizerunek sprawcyKPP Żary
Wizerunek sprawcy

 

Dodali, że "informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc pod numer Oficera Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Żarach 47 794 12 11, lub do policjanta prowadzącego postępowanie tel. 47 79 41 264 , bądź pisząc na adres rzecznik.kpp_zary@go.policja.gov.pl. 

laf/ml/ / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie