Otwock. Matka znęcała się nad dzieckiem. Interweniowała dyrekcja przedszkola

Polska
Otwock. Matka znęcała się nad dzieckiem. Interweniowała dyrekcja przedszkola
Komenda Policji w Otwocku
Pracowników placówki zaniepokoiło, że dziecko ma liczne obtarcia i zasinienia na całym ciele

Matka ugryzła swoją córkę i uderzyła ją legginsami - poinformowała sierż. sztab. Paulina Harabin z policji w Otwocku. Funkcjonariusze karczewskiego komisariatu interweniowali po zgłoszeniu dyrektora przedszkola, który zauważył na ciele dziewczynki liczne obtarcia i zasinienia.

W zeszłym tygodniu na policję w Karczewie wpłynęło zgłoszenie o podejrzeniu fizycznego znęcania się nad 4-letnią dziewczynką. O podejrzeniach stosowania przemocy wobec dziecka poinformowała dyrekcji jednego z przedszkoli. - Pracowników placówki zaniepokoiło, że dziecko ma liczne obtarcia i zasinienia na całym ciele - poinformowała sierż. sztab. Paulina Harabin, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Areszt dla matki

Mundurowi, w obawie, że 4-latka mogła być ofiarą przemocy domowej, od razu udali się do miejsca zamieszkania pokrzywdzonej. W mieszkaniu była 28-letnia matka dziewczynki. - Kobieta przyznała policjantom, że ugryzła kilka razy swoją córkę i uderzyła ją legginsami, gdyż była niegrzeczna - zrelacjonowała sierż. sztab. Harabin.

 

ZOBACZ: Dawid J., który zabił 18-letnią Magdę ze Świńca został aresztowany na 3 miesiące

 

Policjanci zatrzymali kobietę i przewieźli ją do komendy. 28-latka usłyszała zarzuty fizycznego znęcania się nad 4-letnią córką. Za pośrednictwem prokuratury skierowano do sądu wniosek o jej tymczasowe aresztowanie. - Sąd przychylił się do wniosku śledczych i aresztował kobietę na okres trzech miesięcy - przekazali policjanci.

 

 

aml/Polsat News, Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie