Lubelskie. Awantura i bójka przed pierwszą komunią św.

Polska
Lubelskie. Awantura i bójka przed pierwszą komunią św.
Pixabay/tobiaswahl
Mężczyźni opuścili pomieszczenie dla zatrzymanych w niedzielę po południu. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności

Pięciu zatrzymanych mężczyzn i jedna osoba w szpitalu - to bilans ostrej wymiany zdań, która doprowadziła do bójki przed remizą w Chruślinie (woj. lubelskie). W miniony piątek, w trakcie przygotowań do przyjęcia z okazji pierwszej komunii, doszło do spięcia między członkami rodziny. Kłótnia doprowadziła do rękoczynów i interwencji policji.

W piątek wieczorem do Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim dotarła informacja o rodzinnej awanturze rozgrywającej się przed remizą w Chruślinie. W obiekcie przygotowywano przyjęcie z okazji pierwszej komunii świętej.

 

ZOBACZ: Ciosy, kopniaki i gaz. Bójka na drodze ekspresowej [WIDEO]

 

Jak wyjaśniła portalowi polsatnews.pl asp. sztab. Edyta Żur z policji w Opolu Lubelskim, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od zaniepokojonego przechodnia, który zauważył bijącą się grupę siedmiu mężczyzn.

Swoje racje udowadniali pięściami

Konflikt rozpoczął się od ostrej wymiany zdań. Gdy zabrakło argumentów, rozpoczęła się agresja. - Po przyjeździe na miejsce policjanci ustalili, że pięcioosobowa grupa mężczyzn usiłowała tak żarliwie za pomocą pięści udowodnić swoje racje dwóm innym uczestnikom przygotowań, że jeden z nich doznał dotkliwych obrażeń i został przewieziony do szpitala - poinformowała asp. sztab. Edyta Żur.


Piątka napastników w wieku: 19, 22, 23, 25 i 27 lat została zatrzymana. Funkcjonariusze prowadzą postępowanie, w trakcie którego będą szczegółowo wyjaśniać dlaczego doszło do awantury i jakie były role jej poszczególnych uczestników.

 

Mężczyźni opuścili pomieszczenie dla zatrzymanych w niedzielę po południu. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

kmd/grz / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie