Pol'and'Rock Festival płatny po raz pierwszy w historii. Ruszyła sprzedaż wejściówek

Polska
Pol'and'Rock Festival płatny po raz pierwszy w historii. Ruszyła sprzedaż wejściówek
Fundacja WOŚP

Po raz pierwszy w historii Pol'and'Rock obowiązywać będą wejściówki, dzięki którym pokryjemy koszt zabezpieczenia w związku z pandemią koronawirusa. Właśnie uruchomiliśmy sprzedaż wejściówek na 27. Pol'and'Rock Festival - poinformowali organizatorzy. To kolejna nowość po zmianie miejsca festiwalu, który w tym roku odbedzie się na lotnisku Makowice w woj. zachodniopomorskim od 29 do 31 lipca.

Ze względu na pandemię i związaną z tym konieczność innego podejścia do organizacji festiwalu, 27 edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata, odbędzie się w tym roku w nowym miejscu. Wydarzenie zorganizowane zostanie z najwyższą dbałością o zdrowie uczestników, co wiąże się nie tylko z testowaniem na COVID-19 wszystkich obecnych na miejscu, ale również m.in. z odpowiednim zabezpieczeniem terenu i zmianą lokalizacji, którą przez kilkanaście minionych lat stanowił Kostrzyn nad Odrą - informują organizatorzy Pol'and'Rock Festivalu.

Obowiązek testowania na miejscu dla wszystkich

Jak czytamy, "wejściówki pokryją koszt zabezpieczenia w związku z pandemią koronawirusa, między innymi koszt tzw. szybkich testów dla wszystkich uczestników wchodzących na teren festiwalu". Organizatorzy podkreślają, że obowiązkiem testowania objęci są wszyscy uczestnicy festiwalu, bez względu na stopień zaszczepienia. 

Ile kosztują wejściówki? 

Organizatorzy informują, że wszystkie rodzaje wejściówek będą w tej samej cenie - 49 zł za osobę, bez względu na ilość dni spędzonych na festiwalu. Wszystkie wejściówki mają być imienne i będzie można je kupić dla 1-4 osób.

 

Wejściówki także dla samochodów

Dodatkowo dystrybuowane będą bezpłatne wejściówki na samochód, camper i przyczepę, abyśmy my mogli przygotować odpowiednią ilość miejsca. Liczba miejsc parkingowych będzie ograniczona - prosimy, aby 1 osoba z grupy podróżującej autem pobrała taki bilet. Podczas rejestracji na wejściówki będziemy Was pytać o najważniejsze informacje, które pozwolą nam przygotować i odpowiednio zadbać o bezpieczeństwo - zaznaczają organizatorzy.

 

 

kmd/ sgo
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie