Mazowieckie. Ukradł pięciometrową zjeżdżalnię z placu zabaw. Szuka go policja

Polska
Mazowieckie. Ukradł pięciometrową zjeżdżalnię z placu zabaw. Szuka go policja
zdjęcie ilustracyjne, Pixabay/26057
Nieznany sprawca zdemontował i ukradł 5-metrową zjeżdżalnię z placu zabaw dla dzieci w miejscowości Bogurzyn niedaleko Mławy.

Nieznany sprawca zdemontował i ukradł 5-metrową zjeżdżalnię z placu zabaw dla dzieci w miejscowości Bogurzyn niedaleko Mławy. Policja apeluje o przekazywanie informacji, mogących pomóc w ujęciu złodzieja. Sprawca kradzieży uszkodził jednocześnie mocowania trampoliny na placu zabaw.

"Trwają czynności w sprawie kradzieży 5-metrowej, plastikowej zjeżdżalni z placu zabaw dla dzieci w Bogurzynie" - poinformowała we wtorek rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Mławie asp. szt. Anna Pawłowska. Jak dodała, do kradzieży doszło najprawdopodobniej w nocy z 21 na 22 maja. Złodziej uszkodził także mocowania trampoliny.

 

"Policja apeluje o przekazywanie informacji, mogących pomóc w ustaleniu sprawcy" - podkreśliła Pawłowska. Rzeczniczka mławskiej policji zaznaczyła, że informacje, dotyczące zdarzenia, można przekazywać tam anonimowo. Jak podała, złodziejowi grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

dsk/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie