USA: trzylatek postrzelił dwulatkę na Florydzie

Świat
USA: trzylatek postrzelił dwulatkę na Florydzie
Facebook/Polk County Sheriff's Office

Trzyletni chłopiec postrzelił dwuletnią dziewczynkę. Do dramatu doszło w hrabstwie Polk na Florydzie. W domu, oprócz dzieci, byli jeszcze trzej mężczyźni, którzy oglądali mecz w telewizji. Po postrzale zawieźli dziewczynkę do szpitala. W drodze doszło do wypadku samochodowego.

Do zdarzenia doszło późno w nocy, kiedy trzech mężczyzn oglądało mecz koszykówki. Trzylatek znalazł w kanapie naładowaną broń, a później postrzelił swoją koleżankę w klatkę piersiową. Mężczyźni niezwłocznie pojechali do szpitala, jednak nie udało im się dotrzeć do celu, gdyż mieli po drodze wypadek samochodowy. Pomógł jeden ze światków zdarzenia, który zawiózł dziewczynkę do szpitala. 

 

ZOBACZ: Strzelanina w Providence w USA. "Najtragiczniejsze wydarzenie w historii tego miasta"

 

Stan dwulatki jest ciężki, ale stabilny.

 

Jak podał lokalny szeryf Grady Judd to, że mężczyźni nie ulegli ciężkim obrażeniom w wyniku wypadku samochodowego to cud. W chwili zdarzenia matki dziewczynki nie było w domu.

 

Dwaj mężczyźni Kevonte Wilson i Chad Berrien zostali aresztowani. Pierwszy z nich miał już problemy z prawem i był skazany za groźby karalne. Natomiast drugi z nich miał nie stawiać się na wezwania policji m.in. w sprawie pobicia czy jazdy mimo zawieszenia prawa jazdy. 

 

wys/luq//New York Post
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie