"Król Lewy". Hołd dla Roberta Lewandowskiego w "Śniadaniu Rymanowskiego"

Polska
"Król Lewy". Hołd dla Roberta Lewandowskiego w "Śniadaniu Rymanowskiego"
Polsat News
- To jest "Król Lewy". Szacunek dla Roberta Lewandowskiego - powiedział Bogdan Rymanowski

Goście premierowego odcinka programu "Śniadanie Rymanowskiego" skomentowali wyczyn Roberta Lewandowskiego, który pobił rekord liczby zdobytych bramek w jednym sezonie Bundesligi. Politycy oraz prowadzący, Bogdan Rymanowski, oddali hołd polskiemu piłkarzowi, prezentując kartoniadę. Rzecznik prezydenta przyznał, ze piłkarz może liczyć na kolejne ordery państwowe.

Na początku programu politycy skomentowali nowy rekord Roberta Lewandowskiego. Wraz z prowadzącym zaprezentowali kartoniadę, układając napis "Król Lewy". Tym samym oddali hołd polskiemu piłkarzowi. - To jest "Król Lewy". Szacunek dla Roberta Lewandowskiego - powiedział Bogdan Rymanowski. 

 

- Tak się tworzy historia. Miałem w końcówce wątpliwości czy się uda. Ten mecz był bardzo trudny, Rafał Gikiewicz grał świetne spotkanie i bronił wszystkie strzały "Lewego". Koniec wieńczy dzieło, to wielki dzień polskiej piłki i Roberta Lewandowskiego - powiedział Grzegorz Schetyna. Polityk PO przekazał również gratulacje rodzicom, żonie i trenerom polskiego piłkarza. 

 

ZOBACZ: Robert Lewandowski pobił rekord Gerda Müllera. 41. bramka w sezonie Bundesligi

 

- Mam drużyny, które kocham i piłkarzy, których kocham. Lewandowski jest taką osobą. Gość pokazał jak walczyć do ostatniej sekundy - przyznał Włodzimierz Czarzasty. 

 

WIDEO: "Król Lewy" - kartoniada dla Lewandowskiego

  

Będzie kolejne odznaczenie? 

Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta przypomniał słowa Andrzeja Dudy, który mówił, że przed polskim piłkarzem jeszcze wiele sukcesów. Zapowiedział, że jest szansa na kolejne odznaczenia państwowe dla zawodnika. 

 

ZOBACZ: Piękne słowa żony Gerda Müllera. Pogratulowała Lewandowskiemu

 

- Z całą pewnością to nie jest ostatnie odznaczenie, jakie Robert Lewandowski dostaje z rąk prezydenta. Po Krzyżu Komandorskim zostały już tylko trzy wyższe odznaczenia. Z całą pewnością takie odznaczenie będzie na Roberta czekało  - przyznał. 

 

 

dsk / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie