Warszawa. Zwłoki w Lesie Kabackim. To ciało zaginionej 23-latki

Polska
Warszawa. Zwłoki w Lesie Kabackim. To ciało zaginionej 23-latki
zdjęcie ilustracyjne/Pixabay

W Lesie Kabackim znaleziono w piątek po południu zwłoki kobiety. Na miejscu pracują policjanci i prokurator. Policja potwierdziła, że kobieta to 23-latka, której zaginięcie zgłoszono dwa dni temu.

W piątek po południu policja informowała o zwłokach znalezionych w Lesie Kabackim. - Policja otrzymała zgłoszenie w tej sprawie o godzinie 16.34 - mówiła wcześniej Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

 

Ciało kobiety zauważył po południu przechodzący tamtędy mężczyzna. Wezwani na miejsce funkcjonariusze nie znaleźli przy zwłokach dowodu osobistego, ale kobieta miała przy sobie kartę miejską na dane osobowe pasujące do zaginionej przed dwoma dniami 23-latki. Policja wezwała na miejsce rodzinę zaginionej w celu identyfikacji zwłok.

 

ZOBACZ: Wyszedł z domu i zniknął. Co wydarzyło się nad Wisłą?

 

Przed północą w piątek podkom. Robert Koniuszy z Komendy Rejonowej Policji Warszawa II poinformował, że to 23-latka, której zaginięcie zgłoszono w środę. Bliscy 23-letniej Karoliny zgłosili jej zaginięcie po tym jak dziewczyna wyszła z domu i nie można było się z nią skontaktować. 

Przy zwłokach karta miejska

Wezwani na miejsce funkcjonariusze nie znaleźli przy zwłokach dowodu osobistego, ale kobieta miała przy sobie kartę miejską na dane osobowe pasujące do zaginionej przed dwoma dniami 23-latki.

 

ZOBACZ: Sprawa Ewy Tylman. Tajemniczy nadawca przesłał nowe dowody

 

ms/grz/dsk/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie