Czy Anacki dołączy do Hołowni? "Wyszedłem z polityki i rozliczać będę gnojowego"

Polska
Czy Anacki dołączy do Hołowni? "Wyszedłem z polityki i rozliczać będę gnojowego"
Polsat News
Robert Anacki

Do końca tygodnia Zjednoczona Prawica może stracić większość parlamentarną. No cóż zasłużenie! Pan Prezes Kaczyński powinien podziękować gnojowemu polskiej polityki Adamowi B. - o którym już niebawem Polska usłyszy wiele ciekawostek - napisał Robert Anacki, który poinformował wcześniej o odejściu z Porozumienia.

"Cieślaka to niech służby spytają ile ma #TCR, czy nie zapomniał wpisać w oświadczenie, co obiecywał w zamian spółce, czy w przeszłości miał do czynienia z narkotykami. Nie biorę udziału, wyszedłem z polityki i rozliczać będę gnojowego i jego świtę jako osoba prywatna" - napisał Anacki zapytany czy prawdą jest to, co mówił minister-członek Rady Ministrów Michał Cieślak próbach "dogadania się z opozycją"?

 

 

W środę wiceprezes Porozumienia Robert Anacki ogłosił na Twitterze, że odchodzi z partii. Poinformował o tym komentując wiadomość, że Porozumienie opuszcza Wojciech Maksymowicz.

 

ZOBACZ: Prof. Wojciech Maksymowicz odchodzi z klubu PiS

 

"Zatem i ja dołączam. Chciałem podziękować Prezesowi Jarosławowi Gowinowi oraz wszystkim przyjaciołom za współpracę i życzyć powodzenia w walce o wolność w wymiarze osobistym i gospodarczym. Przede mną ogromne wyzwania w wymiarze osobistym - zdrowia, a także biznesowe" - napisał w środę wiceprezes Porozumienia i gorzowski radny Robert Anacki.

 

 

Skomentował w ten sposób informację TVN24, że poseł Porozumienia Wojciech Maksymowicz odchodzi z partii.

 

W połowie kwietnia Maksymowicz poinformował, że odchodzi z klubu PiS. Robert Anacki to wiceprezes Porozumienia i gorzowski radny.

msl/ sgo/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie