400 odcinków programu "Państwo w Państwie"

Polska
400 odcinków programu "Państwo w Państwie"
Polsat News
"Państwo w Państwie" w każdą niedzielę o 19:30 w Polsacie i Polsat News

W niedzielę, 9 maja, widzowie Polsatu i Polsat News zobaczą 400. odcinek programu "Państwo w Państwie". Jeden z najważniejszych programów interwencyjnych w Polsce, prowadzony przez Przemysława Talkowskiego, od 10 lat piętnuje przypadki nadużywania prawa w relacjach: państwo-przedsiębiorca, państwo-obywatel.

Pierwsze wydanie programu widzowie Polsatu i Polsat News mogli zobaczyć 9 października 2011 roku. Program "Państwo w Państwie" w ciągu dekady zyskał ogromną popularność.

 

Dzięki działaniom programu m.in. dokonano istotnych zmian w przepisach, uchylono wadliwe decyzje urzędników, a dziesiątki spraw przeznaczono do ponownego rozpatrzenia. Za swoją pracę redakcja "Państwa w Państwie" była wielokrotnie nagradzana m.in. wyróżnieniem honorowym Nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego, główną nagrodą XIV edycji Konkursu im. Władysława Grabskiego, a także "Złotą Wagą" Naczelnej Rady Adwokackiej czy nagrodą „Wolności słowa” i Grand Press 2012 w kategorii Publicystyka.

 

ZOBACZ: "Państwo w Państwie": deweloper oskarżony o oszustwo, 40 rodzin czeka na domy


400. odcinek programu "Państwo w Państwie" widzowie będą mogli zobaczyć w najbliższą niedzielę, tradycyjnie o godzinie 19:30 w Polsacie i Polsat News oraz w Internecie na Ipla.tv.


Jesienią program będzie obchodził swoje 10-lecie.

 

WIDEO: zobacz rozmowę z reporterką "Państwa w Państwie" Agnieszką Zalewską

  

prz / Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie