Pijana matka opiekowała się dziećmi. Po raz kolejny miała prawie 2 promile alkoholu

Polska
Pijana matka opiekowała się dziećmi. Po raz kolejny miała prawie 2 promile alkoholu
zdjęcie ilustracyjne/Pixabay
"O niepokojącej sytuacji w tej rodzinie ponownie poinformowany zostanie sąd rodzinny i nieletnich" - przekazano w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Piszu.

Pijana 47-latka opiekowała się synami. Kobieta miała prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Podobna sytuacja zdarzyła się już tydzień temu. W sprawie interweniowała policja.

Sytuację zgłosił mundurowym pracownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Piszu (woj. warmińsko-mazurskie). Do zdarzenia doszło w minioną środę.

 

ZOBACZ: Czterolatek przytrzasnął rękę. Pijana matka odcięła mu palec

 

Matka, będąc pod wpływem alkoholu, opiekowała się dziećmi. Byli to dwaj chłopcy - najmłodszy miał dwa lata, z kolei starszy siedem lat. W tym czasie mąż kobiety był w pracy.

 

Na miejsce przybyła policja. 47-latka tłumaczyła funkcjonariuszom, że poprzedniego dnia piła wódkę. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko dwa promile alkoholu w jej organizmie.

Po raz kolejny była pijana 

Do podobnej interwencji w przypadku tej samej kobiety doszło tydzień wcześniej. Wówczas pijana 47-latka też opiekowała się dziećmi. Miała wtedy również prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Jak wynikało z relacji kobiety, piła piwo z koleżanką.

 

ZOBACZ: Skarżysko-Kamienna. Pijany ojciec uciekał przed pracownicami MOPS-u. Niemowlę w ciężkim stanie

 

"Do czasu powrotu męża z pracy chłopcami zaopiekowała się krewna. O niepokojącej sytuacji w tej rodzinie ponownie poinformowany zostanie sąd rodzinny i nieletnich" - przekazano w czwartek w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Piszu.

ms/ sgo/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie