Nagie modelki na jachcie. Zostały aresztowane przez policję

Świat
Nagie modelki na jachcie. Zostały aresztowane przez policję
YouTube
Modelki przyłapane podczas nagiej sesji na jachcie

Skandal obyczajowy w Turcji. Ukraińskie modelki zostały przyłapane podczas nagiej sesji na jachcie w pobliżu turystycznej miejscowości Fethiye. Po tym jak wideo nagrane przez świadków zdarzenia trafiło do internetu, kobiety zostały zatrzymane przez miejscową policję.

Wideo, na którym widać trwającą na jachcie sesję zdjęciową, trafiło do internetu. Film został nakręcony w pobliżu tureckiej prowincji Mugla.

 

To jej mieszkańcy zauważyli dwóch mężczyzn i sześć nagich lub półnagich kobiet na ekskluzywnej łodzi. Jeden z cytowanych przez portal "The Sun" świadków stwierdził, że dwoje z uczestników rejsu "właśnie się kochało".

 

 

Sprawa nagiej sesji zdjęciowej zainteresowała policję, a pochodzące z Ukrainy modelki zostały zatrzymane. Wiadomo, że kobiety złożyły zeznania i zostały zwolnione. Jedna z nich powiedziała w mediach społecznościowych, że wie już, iż "lepiej nie robić nagich zdjęć w krajach muzułmańskich".

 

Przyznała także, że uczestnicy rejsu nie byli świadomi, że są filmowani.

 

To nie pierwsza taka sytuacja. W ubiegłym miesiącu grupa modelek została wydalona ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich po tym, jak zrobiono im nagie zdjęcia na balkonie wieżowca w Dubaju.

dk/Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie