Kompletnie naga prezenterka wiadomości za kierownicą. Została zatrzymana

Świat
Kompletnie naga prezenterka wiadomości za kierownicą. Została zatrzymana
Las Vegas Metropolitan Police Department
Feven Kay przyznała na antenie Fox 5 Las Vegas, że aresztowano ją za jazdę pod wpływem alkoholu

Prezenterka i reporterka stacji Fox 5 Las Vegas, Feven Kay, została znaleziona nad ranem w swoim audi, spała za kierownicą kompletnie naga i była półprzytomna - informuje Review-Journal. Dziennikarka nie była w stanie wyjaśnić funkcjonariuszom, jak znalazł się w aucie w takim stanie - od kobiety czuć było alkohol. Została zatrzymana.

Do zdarzenia doszło ok. g. 7:30 20 marca w Las Vegas, ale dopiero teraz ujawniły je amerykańskie media. Wezwana na miejsce policja nie była w stanie ustalić, w jaki sposób prezenterka Fox 5 Las Vegas znalazła się nad ranem w miejscu, w którym ją znaleziono, ani dlaczego była naga. Feven Kay wyznała funkcjonariuszom, że niczego nie pamięta.

 

ZOBACZ: Naga kobieta zaatakowała dziennikarkę podczas programu na żywo

 

Ponieważ od kobiety było wyraźnie czuć alkohol, a odmówiła poddaniu się badaniu krwi, została aresztowana. 

 

Plotki po zniknięciu dziennikarki z anteny

 

Dziennikarka przez dłuższy czas nie pojawiała się na antenie Fox 5 Las Vegas, co rodziło wiele plotek. W końcu zdecydowała się sama opowiedzieć o tym, co się stało. W wystąpieniu na antenie telewizyjnej przyznała, że została aresztowana i opowiedziała o zdarzeniu. 

 

- Wielu z was zauważyło, że nie pojawiałam się przez kilka tygodni. Wszystkim, którzy się o mnie martwili, serdecznie dziękuję za troskę - powiedział widzom Feven Kay.

 

ZOBACZ: Naga kobieta odnaleziona w kanale. Spędziła w nim trzy tygodnie

 

Przyznała, że została aresztowana za jazdę pod wpływem alkoholu, ale incydent jest jej "sprawą prywatną", a mówi o nim dlatego, że chce, by zapewnić "pewną przejrzystość".   

WIDEO: Feven Kay przyznała na antenie Fox 5 Las Vegas, że aresztowano ją za jazdę pod wpływem alkoholu

 

 

1000 dolarów za lekkomyślną jazdę

 

Reporterce przedstawiono później zarzut lekkomyślnej jazdy ze stworzeniem zagrożenia dla ludzi i mienia. 21 kwietnia - jak informują lokalne media - dziennikarkę ukarano grzywną w wysokości 1000 dolarów oraz nakazano odbyć kursy w szkole jazdy.

Feven Kay, znana również jako Kiflegiorgis, rozpoczęła karierę w Fox 5 w 2018 r.. Wcześniej pracowała w stacji KTLA w Los Angeles.

 

grz/ sgo/Las Vegas Review-Journal/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie