Ich samochód przestał istnieć. Nie żyje pięcioosobowa rodzina

Moto
Ich samochód przestał istnieć. Nie żyje pięcioosobowa rodzina
YouTube
Koszmarny wypadek w Brazylii. Zginęła pięcioosobowa rodzina

Koszmarny wypadek w Brazylii. W jednej chwili zginęła pięcioosobowa rodzina. Ich samochód został całkowicie zmiażdżony przez dwie ciężarówki. W kilka sekund zamienił się w kulę pogniecionej blachy. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło na początku tygodnia w miejscowości Santa Maria do Para na północy Brazylii.

 

Samochód, w którym podróżowała pięcioosobowa rodzina, jechał za ciężarówką przewożąca cement. W pewnym momencie z tyłu nadjechała kolejna ciężarówka, która staranowała auto osobowe.

 

Z samochodu została kula blachy

 

Rodzinne auto, które utknęło między dwoma tirami, zostało zmiażdżone. Lokalne media podają, że samochód w kilka sekund zamienił się w kulę pogniecionej blachy.

 

Podróżująca samochodem rodzina nie miała żadnych szans. W wypadku zginęło dwoje dorosłych i trójka dzieci - 14-latka i dwie małe dziewczynki.

 

WIDEO: Całe zdarzenia zarejestrowały kamery monitoringu

 

 

Śledztwo ws. makabrycznego wypadku prowadzi miejscowa policja. Kierowca, który najechał ciężarówką na rodzinnego vana, został zatrzymany. Póki co nie wiadomo, czy zostaną mu postawione jakieś zarzuty. 

 

Według policji do wypadku doszło po tym, jak pierwsza ciężarówka zwolniła nagle, by ominąć dziury na drodze. Kierowca drugiej ciężarówki najprawdopodobniej nie zauważył tego i z impetem wbił się w rodzinne auto.

dk/grz/Mirror/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie