"Bił pałką i próbował zaciągnąć do lasu". Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Polska
"Bił pałką i próbował zaciągnąć do lasu". Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach
Policja Poznań
Komenda poinformowała, że to wtedy nieznany mężczyzna zaatakował kobietę w okolicach Jeziora Strzeszyńskiego, a następnie oddalił się w kierunku ulicy Koszalińskiej

Miał bić pałką i próbować zaciągnąć kobietę do lasu. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny, który zaatakował w rejonie Jeziora Strzeszyńskiego w Poznaniu. Związek z tym przestępstwem może mieć osoba, której wizerunek został zarejestrowany na nagraniu z monitoringu - poinformowano w komunikacie KMP Poznań.

Zdarzenie miało miejsce wieczorem, 24 marca.

 

ZOBACZ: Warszawa. Skradziono wózek niepełnosprawnemu 26-latkowi. Policjanci apelują o pomoc

 

Komenda poinformowała, że to wtedy nieznany mężczyzna zaatakował kobietę w okolicach Jeziora Strzeszyńskiego. "W pewnym momencie udało się jej uciec, a napastnik oddalił się w kierunku ulicy Koszalińskiej" - przekazano w opublikowanym komunikacie.

 

Policja Poznań

 

Nagranie z monitoringu

 

Ofiara doznała obrażeń. "Bił pałką i usiłował zaciągnąć do lasu" - napisał Andrzej Borowiak, Rzecznik Prasowy Policji w Poznaniu. Udostępnił również zapis z monitoringu opublikowany wcześniej na stronie policji.

 

 

"Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę na nagraniu lub byli świadkami tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce pod numerem telefonu 47 77 122 11/12 lub 112." - napisali funkcjonariusze.

rsr/msl / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie