Premier zarejestrował się na szczepienie. Jaki preparat dostanie?

Polska
Premier zarejestrował się na szczepienie. Jaki preparat dostanie?
Facebook/Mateusz Morawiecki
Premier zarejestrował się na szczepienie przeciw COVID-19

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że zarejestrował się na szczepienie przeciw COVID-19. "Narodowy Program Szczepień przyspieszył na tyle, że już niedługo każdy otrzyma swoją dawkę, jeśli tylko będzie tego chciał; rejestrujmy się i czekajmy na swoją kolej" - podkreślił szef rządu.

"Dziś nadszedł dzień, kiedy mogę powiedzieć: zarejestrowałem się! Wczoraj uruchomiono rejestrację dla mojego rocznika - 1968, więc wziąłem telefon, wykręciłem numer 989, podałem dane… I jest!" - poinformował premier na Facebooku. Do wpisu dołączył nagranie, na którym rejestruje się przez infolinię.

 

"Szczepionka - Astra Zeneca - już na mnie czeka. Razem ze mną bez problemu zarejestrowała się też moja żona, Iwona. Oboje przygotowujemy się na szczepienie" - dodał Morawiecki.

 

"Nikt nie stoi ponad prawem i zasadami, które ustaliliśmy"

Premier zwrócił uwagę, że wiele osób pisało mu, że powinien zrobić to wcześniej. "Dać przykład, że szczepienia są bezpieczne, przeciąć spekulacje o spiskach i niebezpieczeństwie" - zaznaczył szef rządu.

 

Jak jednak podkreślił, najlepszym przykładem jest konsekwencja, cierpliwość, pokora i determinacja w dążeniu do celu. "Nikt nie stoi ponad prawem i zasadami, które ustaliliśmy" - dodał Morawiecki.

 

ZOBACZ: Rejestracja na szczepienia. Dworczyk przedstawił nowy harmonogram

 

"Narodowy Program Szczepień przyspieszył na tyle, że już niedługo każdy otrzyma swoją dawkę - jeśli tylko będzie tego chciał. Rejestrujmy się i czekajmy na swoją kolej" - napisał szef rządu.

ac/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie