Samochód wjechał wprost pod tira na Mazowszu. Kierujący bmw nie żyje

Polska
Samochód wjechał wprost pod tira na Mazowszu. Kierujący bmw nie żyje
Policja Mazowsze
Do czołowego zderzenia bmw i tira niedaleko Grójca na Mazowszu doszło w piątek po południu.

W zderzeniu bmw i tira, do którego doszło niedaleko Grójca w piątek po południu, zginął na miejscu kierowca auta osobowego. Droga krajowa nr 50 w Żyrowie została całkowicie zablokowana, a policja wyznaczyła objazdy. Utrudnienia w miejscu zderzenia mogą potrwać około trzech godzin.

Do czołowego zderzenia bmw i ciągnika siodłowego renault doszło po południu na 157 kilometrze drogi krajowej nr 50 w Żyrowie w gminie Chynów, w powiecie Grójeckim (woj. mazowieckie).

 

- Do zderzenia samochodów doszło około godziny 14 - powiedziała polsatnews.pl nadkom. Agnieszka Wójcik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grójcu. 

 

Po wypadku, do którego doszło w niekorzystnych warunkach pogodowych, na mokrej jezdni obydwa pojazdy wpadły do rowów po przeciwnych stronach drogi. 

 

Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu podała, że kierowca auta osobowego nie przeżył zderzenia. Policja nie podała bliższych informacji na temat ofiary wypadku.

 

ZOBACZ: Wypadek w Alei Stanów Zjednoczonych w Warszawie. Auto dachowało

 

Droga została całkowicie zablokowana. Na miejscu jest policja i prokurator oraz służby ratownicze.

 

Samochody jadące tą trasą są kierowane objazdami przez Żyrówek. Samochody ciężarowe kierowane są z kolei na objazd przez Warkę. Mazowiecka policja zapowiedziała, że utrudnienia w miejscu zderzenia mogą potrwać około trzech godzin. - Przewidujemy, że utrudnienia w ruchu w tym miejscu potrwają do godz. 17 - powiedziała nadkom. Wójcik.

 

- 38-letni obywatel Ukrainy, kierowca tira, został przebadany alkomatem. W chwili zdarzenia był trzeźwy - powiedziała polsatnews.pl poliocjantka.

 

hlk/prz/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie