Legendarny raper "w stanie wegetatywnym". Przedawkował narkotyki

Świat
Legendarny raper "w stanie wegetatywnym". Przedawkował narkotyki
Flickr/PATV Channel 18 Iowa City
DMX to 50-letnia legenda amerykańskiego rapu

Legendarny amerykański raper Earl Simmons, znany jako DMX, trafił do szpitala. Według doniesień amerykańskich mediów jest "w stanie wegetatywnym". Muzyk miał przedawkować narkotyki.

Fatalne wieści dotyczące rapera DMX-a przekazał portal TMZ.com.

 

Według informacji zdobytych przez dziennikarzy 50-letni raper został przewieziony do jednego ze szpitalu w Nowym Jorku w piątek 2 kwietnia.

 

Zawał serca

 

Przedawkowanie u rapera miało doprowadzić do zawału serca. Obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii i jak twierdzą informatorzy portalu "jest w stanie wegetatywnym".

 

ZOBACZ: Dr. Dre jest w szpitalu. Ma tętniaka mózgu

 

DMX, czyli Earl Simmons to 50-letnia legenda amerykańskiego rapu. Na scenie działa już ponad dwóch dekad. Na koncie ma osiem albumów studyjnych i przeboje takie jak: "X Gon' Give It To Ya", "Where the Hood At?" oraz "Party Up (Up In Here)".

 

 

Do tej pory raper współpracował m.in. z Mary J. Blige, Faith Evans, Machine Gun Kelly, Lil’ Kim, Macy Gray, Nasem i Method Manem.

Na koncie ma też kilkanaście ról filmowych.

 

DMX uzależnił się od narkotyków w wieku 14 lat. Od tamtej pory wielokrotnie toczył bitwy z uzależnieniem. W 2019 roku raper zawiesił specjalną trasę koncertową z okazji 20-lecia działalności i udał się na kolejny odwyk.

dk//Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie