Szczepienia w Polsce. Konflikt między Niedzielskim a Dworczykiem?

Polska
Szczepienia w Polsce. Konflikt między Niedzielskim a Dworczykiem?
Goście "Debaty Dnia"

Według mnie tli się, a może nawet już jest wielki konflikt między ministrem Niedzielskim a ministrem Dworczykiem - powiedział w "Debacie Dnia" poseł PSL Dariusz Klimczak. - Ja nie widzę tutaj konfliktu, ale oczywiście są pewne osoby, szczególnie na opozycji, które chciałyby podsycać taki konflikt, ale ja myślę, że panowie doskonale się uzupełniają - mówił z kolei Marcin Porzucek (PiS).

W programie "Debata Dnia" politycy rozmawiali na temat czwartkowego zamieszania z rejestracja na szczepienia. Dyskusja dotyczyła również tego, czy między ministrem zdrowia Adamem Niedzielski a ministrem Michałem Dworczkiem, który jest pełnomocnikiem rządu ds. szczepień narasta konflikt. 
 
Konflikt między ministrami?
 
- Według mnie tli się, a może nawet już jest wielki konflikt między ministrem Niedzielskim a ministrem Dworczykiem. Widzę, że ewoluuje podejście do systemu szczepień, a na kanwie tej ewolucji i dopuszczania do szczepień np. farmaceutów, zrodził się konflikt między ministerstwem zdrowia a pełnomocnikiem rządu do spraw szczepień - powiedział poseł PSL Dariusz Klimczak.
 
 
  
 
pgo/bas / Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie