Słyszała śmierć swojej narzeczonej. Influencerka zginęła podczas rozmowy z partnerką

Świat
Słyszała śmierć swojej narzeczonej. Influencerka zginęła podczas rozmowy z partnerką
TikTok/ roeuroboat3
Amerykanka Rochelle Hager miała ponad 129 tys. obserwujących na TikToku, gdzie regularnie wspominała o swoim związku z Brittanie Lynn Ritchie

Rochelle Hager, która zdobyła dużą popularność wśród użytkowników aplikacji TikTok, zginęła w wypadku samochodowym, rozmawiając przez telefon z narzeczoną. Partnerka kobiety usłyszała ogromny huk, po którym zapadła cisza.

Do tragedii doszło w poniedziałek przed południem w Farmington (Connecticut, USA). Na skutek silnego wiatru, na samochód młodej kobiety od strony kierowcy, spadł duży konar drzewa. 

 

ZOBACZ: USA. Śmierć mózgu po wyzwaniu z TikToka. Podjął je 12-latek

 

Gdy na miejsce przyjechały służby ratunkowe, Hager nie żyła. 

 

"Nie byłam w stanie o tym opowiedzieć"

 

31-latka chwilę przed wypadkiem prowadziła rozmowę telefoniczną ze swoją narzeczoną. "Wielu z was pytało, co się stało, a ja nie byłam w stanie o tym opowiedzieć. To wciąż do mnie nie dociera... Ale dzisiaj wyciągnęłam jej rzeczy z samochodu. Nie odczuwała bólu, zmarła natychmiast. Usłyszałam moment katastrofy, a potem zapadła cisza" - zwierzała się Brittanie Lynn Ritchie.

 

Amerykanka Rochelle Hager miała ponad 129 tys. obserwujących na TikToku, gdzie regularnie wspominała o swoim związku z Ritchie. Para miała wziąć ślub w październiku tego roku.

emi/ac/ thehill.com
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie