Poznamy losy młodego Rocky’ego? Stallone pracuje nad serialem

Kultura
Poznamy losy młodego Rocky’ego? Stallone pracuje nad serialem
commons.wikimedia.org/ Gage Skidmore
Sylvester Stallone rozpoczął pracę nad prequelem "Rocky'ego"

Sylvester Stallone poinformował, że pracuje nad serialowym prequelem o młodości Rocky’ego - bohatera serii filmów o tym samym tytule, w których grał główną rolę. "Rozpocząłem dzień od napisania konceptu" - podał na Instagramie.

Pierwszy film o pięściarzu ukazał się w 1976 roku. Wtedy to młody Stallone wcielił się w postać - mało jeszcze znanego - Rocky’ego Balboa. Do 2006 roku powstało w sumie sześć części, które łącznie zarobiły ponad miliard dolarów.

 

ZOBACZ: Zmarł reżyser filmów "Rocky" i "Karate Kid"

 

Jak się okazuje, to nie koniec. Aktor zapowiedział, że rozpoczął prace nad serialem opowiadającym o młodości Rocky’ego przypadającej na lata 60. Ubiegłego wieku.

Kilka sezonów?

"Rozpocząłem dzień od napisania konceptu prequela »Rocky’ego«. Idealnych byłoby 10 odcinków w kilku sezonach po to, by dotrzeć do sedna bohaterów w ich latach młodości" - poinformował na Instagramie, załączając zdjęcia odręcznych notatek.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sly Stallone (@officialslystallone)

 

Stallone zawarł w nich m.in. wydarzenia kluczowe dla lat 60. Wymienił m.in. lądowanie na księżycu, rewolucję seksualną, zimną wojnę czy konflikt w Wietnamie.

ac / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie