Zmarł mężczyzna, który podpalił się na stacji benzynowej

Polska
Zmarł mężczyzna, który podpalił się na stacji benzynowej
Polsat News
Mężczyzna w sobotę podpalił się na stacji paliw w Gdańsku

Mężczyzna, który w sobotę podpalił się na stacji paliw w Gdańsku, zmarł w nocy z wtorku na środę w Małopolskim Centrum Poparzeń w Szpitalu Specjalistycznym w Krakowie. Do tej placówki trafił w niedzielę nad ranem.

Informację o śmierci 22-latka potwierdziła w środę rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk. - Mężczyzna zmarł w nocy z wtorku na środę w Krakowie - powiedziała Wawryniuk.

 

ZOBACZ: Lubuskie: 27-latek zdemolował stację benzynową. Był pod wpływem alkoholu

 

Na stacji benzynowej przy al. Grunwaldzkiej w Gdańsku Oliwie w sobotę wieczorem podpalił się mężczyzna.

 

Policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu w sobotę tuż przed godziną 20. Według świadków, mężczyzna przyszedł na stację, nalał benzynę do przedmiotu przypominającego kanister, a następnie oblał się nią i podpalił.

 

Był w bardzo ciężkim stanie

 

Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Gdańsku. Był w bardzo ciężkim stanie. W niedzielę został przetransportowany do Małopolskiego Centrum Poparzeń w Szpitalu Specjalistycznym w Krakowie.

 

ZOBACZ: "Strzelaj w opony!". 37-latka zdemolowała stację paliw [WIDEO]

 

Lokalne media podały, powołując się na nieoficjalne doniesienia, że mężczyzna ma mieć związek z zabójstwem 57-latka, którego ciało znaleziono w sobotę w jednej z kamienic przy ul. Wybickiego w Kościerzynie.

 

- Szczegółowe badania wyjaśnią, czy zmarły 22-latek był poszukiwany przez nas jako osoba, która ma związek z zabójstwem w Kościerzynie - powiedziała Wawryniuk.

dk/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie