"Strzelaj w opony!". 37-latka zdemolowała stację paliw [WIDEO]

Polska
"Strzelaj w opony!". 37-latka zdemolowała stację paliw [WIDEO]
Facebook/Stoją Stargard
Nagranie ze zdarzenia pojawiło się w sieci

37-letnia kobieta zdemolowała stację paliw w Rymaniu w woj. zachodnio-pomorskim. Kobieta, kierując pojazdem staranowała drzwi stacji i wjechała do środka sklepu. Obecni na miejscu policjanci oddali strzały w kierunku auta. Nagranie ze zdarzenia pojawiło się w sieci.

Do zdarzenia doszło ok. północy. Na filmie widać moment, w którym kobieta wyjeżdża ze stacji paliw. Następnie wycofuje i z impetem wjeżdza do środka ponownie. Sytuację starają się opanować obecni na miejscu policjanci.

 

ZOBACZ: Islandia. Gracz zdemolował telewizyjne studio, bo jego drużyna straciła punkty

 

- Zostaw ten samochód! Wyciągaj prąd i strzelaj w opony! Strzelaj w opony k**** - krzyczy jedna z osób na nagraniu udostępnionym na facebookowym profilu Stoją Stargard.

 

WIDEO: jeden z kierowców nagrał moment, w którym 37-latka demolowała stację

  

 

Policjanci najpierw oddają strzały w kierunku pojazdu. Nagrywający zdarzenie krzyczy: "k****, w »instrybutor« tylko nie strzelaj". Po chwili jeden z funkcjonariuszy podbiega do auta i stara się wybić szybę. Kierująca kobieta przyspiesza, omija radiowóz i wyjeżdża na drogę.

 

Jak dowiedział się polsatnews.pl kobieta sama zgłosiła się na komisariat policji w Koszalinie. Została zatrzymana i przewieziona na komendę w Kołobrzegu.

 

37-latka nie była pod wpływem alkoholu, badania krwi mają wykazać, czy była pod wpływem narkotyków. Przed staranowaniem stacji miała "zachowywać się irracjonalnie".

 

- Ten filmik budzi niepokój nie tylko ze względu na zachowanie samej 37-latki, ale też sposób przeprowadzenia akcji przez funkcjonariuszy. Osoby komentujące film w internecie twierdzą, że akcja była przeprowadzona mało profesjonalnie. To, czy tak było sprawdzą policjanci - przekazał reporter Polsat News Mateusz Kopyłowicz.

bas/sgo/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie