"Muszę zostać". Nowe informacje o stanie zdrowia Lecha Wałęsy

Polska
"Muszę zostać". Nowe informacje o stanie zdrowia Lecha Wałęsy
Facebook/Lech Wałęsa
Były prezydent w poniedziałek przekazał, że po operacji czuje się dobrze i zabieg się powiódł.

"Jeszcze chwilkę muszę zostać" - napisał we wtorek na Facebooku Lech Wałęsa. Wcześniej były prezydent poinformował, że operacja powiodła się. Były prezydent przeszedł zabieg wymiany rozrusznika serca.

Lech Wałęsa poddał się operacji kardiologicznej, związanej z funkcjonowaniem rozrusznika serca, wszczepionego mu wiele lat temu.

 

ZOBACZ: Trzynasta emerytura. Lech Wałęsa zdradził, co zrobi z pieniędzmi

 

- Okazuje się, że z trzech drutów wbitych w serce, jeden się złamał, wisi, nie ma go w sercu. Ta operacja nie będzie więc taka prosta, czekam, co będzie - mówił niedawno Wałęsa.


"Chwilkę muszę zostać" 

 

Były prezydent w poniedziałek przekazał, że po operacji czuje się dobrze i zabieg się powiódł. "Jeszcze chwilkę muszę zostać. Dziękuję za wszelkie dobro, które mnie spotyka" - napisał we wtorek na swoim facebookowym profilu, załączył też zdjęcia ze szpitala. 

 

Jeszcze chwilkę muszę zostać . Dziękuję za wszelkie dobro, które mnie spotyka .

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Wtorek, 16 marca 2021

 

"Dziękuję, wszystko się udało. Dziękuję całemu zespołowi medycznemu, wszystkim wspierającym mnie dobrym słowem, czynem, myślą, modlitwą, a także oponentom bo to także rodzaj troski i zainteresowania. Czuję się dobrze. Dziękuję" - informował wcześniej.

 

Dziękuję, wszystko się udało. Dziękuję całemu zespołowi medycznemu , wszystkim wspierającym mnie dobrym słowem, czynem,...

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Poniedziałek, 15 marca 2021
laf/grz/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie