Gwiazdy polskiego kabaretu w nowym serialu Polsatu. Premiera już dzisiaj

Kultura
Gwiazdy polskiego kabaretu w nowym serialu Polsatu. Premiera już dzisiaj
Polsat
W każdym odcinku bohaterowie serialu szukają sposobów, żeby odwrócić swój los

W sobotę 6 marca o godz. 21 w Polsacie premiera nowego serialu "Piękni i bezrobotni". Mistrzowski duet polskiej sceny rozrywkowej, nieoczekiwane zwroty akcji oraz błyskotliwe i pełne dowcipu dialogi. Robert Górski i Mikołaj Cieślak, czyli fenomenalny trzon "Ucha Prezesa" i Kabaretu Moralnego Niepokoju powracają w zupełnie nowej odsłonie!

"Piękni i bezrobotni" to autorski pomysł na serial komediowy Roberta Górskiego. Serial opowiada o ludziach upokarzanych przez system, którzy się nie poddają. W każdym odcinku bohaterowie serialu szukają sposobów, żeby odwrócić swój los.

 

Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) żadnej pracy się nie boją! Od zawsze razem - pracują, mieszkają i walczą z systemem! Romek - ironiczny realista i Gwidon - naiwny lekkoduch zostają oszukani przez swojego przyjaciela z dziecięcych lat - Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Kredyt, który miał być dla nich szansą, jest teraz 10-krotnie większy i praktycznie nie do spłacenia.

 

  

 

Specjalni goście w każdym odcinku

 

W dwunastu odcinkach przyrodni bracia będą znajdować coraz to nowe sposoby na zarobienie pieniędzy, najczęściej pracując na czarno. Jednak Wiśniewski ciągle pojawia się na ich drodze, żeby im uprzykrzyć życie. W każdym odcinku zobaczymy również sprzedawczynię Krysię (Anna Karczmarczyk), właścicielkę osiedlowego sklepu, do którego bracia przychodzą zazwyczaj po piwo i dobre rady. Krysia uczy Romka i Gwidona, jak działa współczesny świat. 

 

"Piękni i bezrobotni" to gorzko-słodki serial komediowy pełen doskonałych odniesień do otaczającej nas rzeczywistości!

 

W każdym odcinku pojawiają się specjalni goście, grani między innymi przez: Martę Żmudę Trzebiatowską, Grzegorza Wonsa, Joannę Kurowską, Andrzeja Nejmana, Annę Gzyrę, Mariusza Jakusa, Paulinę Holtz czy Anetę Todorczuk-Perchuć i innych.

polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie