Deszcz, śnieg i porywisty wiatr. Pogoda na weekend

Polska
Deszcz, śnieg i porywisty wiatr. Pogoda na weekend
pixabay/ zdjęcie ilustracyjne
Z powodu wahań temperatury między plusem i minusem drogi i chodniki może pokryć lód. Będzie ślisko

Pierwszy weekend marca minie pod znakiem akcentów zimowych. W niektórych regionach kraju spodziewamy się opadów śniegu, które zabielą krajobrazy, ale też sprawią, że warunki drogowe znacznie się pogorszą. Sprawdź prognozę.

Pierwszy dzień weekendu przyniesie nam rozpogodzenia, nawet do bezchmurnego nieba. Jednak miejscami na północy i wschodzie będzie się chmurzyć i tam spodziewamy się przelotnych opadów deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Może się miejscami delikatnie zabielać.
 
 
Uprzedzamy, że z powodu wahań temperatury między plusem i minusem drogi i chodniki może pokryć lód. Będzie ślisko. Termometry pokażą rano do minus 5 stopni, a po południu od 1 stopnia na północnym wschodzie do 6 stopni na północnym zachodzie. Będzie porywiście wiać z zachodu.
 
 
 
Pogoda na niedzielę
 
Druga połowa weekendu z rozpogodzeniami na południu. Na pozostałym obszarze będzie pochmurno z opadami deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. W północnych województwach opady mogą być chwilami obfite. Ponownie zabieli się.
 
 
 
Termometry wskażą o poranku na minusie, a w najcieplejszym momencie dnia od 1 stopnia na północnym wschodzie do 5 stopni na południu. Najbardziej dokuczliwy będzie zachodni wiatr, który w porywach będzie dochodzić do 50-60 km/h, a na północy i wschodzie do 70 km/h. Będzie wzniecać zawieje śnieżne.
 
WIDEO: Szczegółowa prognoza pogody na weekend
  
TwojaPogoda.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie