Postać premier w Tekken 7. "Muszę wygrać w imię wszystkich Polaków"

Technologie
Postać premier w Tekken 7. "Muszę wygrać w imię wszystkich Polaków"
YouTube/Bandai Namco Entertainment America
Internauci zwracają uwagę na podobieństwo postaci do bohaterki z gry Wiedźmin.

W grze Tekken 7 pojawi się wkrótce nowa postać. Studio Bandai Namco odpowiedzialne za tę produkcję zapowiedziało, że gracze będą mogli wcielić się w osobę polskiej premier. Dyrektor firmy zwraca uwagę, że w Polsce funkcję szefa rządu pełniły w przeszłości Hanna Suchocka, Ewa Kopacz czy Beata Szydło, dlatego zdecydowali się dodać taką postać do gry.

Premiera produkcji ma się odbyć wiosną tego roku. Krótki zwiastun przedstawia kilka ujęć stolicy, m.in. Pałac Prezydencki i Plac Zamkowy.

 

Możemy także zobaczyć postać "pani premier" - bo tak zwraca się do niej lektor - która wysiadając z luksusowego samochodu mówi: "muszę wygrać w imię wszystkich Polaków".

 

Wirtualna postać ma siwe włosy i bliznę na twarzy. Internauci zwracają uwagę, że podobna jest do Ciri znanej z gry Wiedźmin 3. 

 

 

Więcej informacji na temat nowej postaci ma zostać przedstawione w najbliższych tygodniach. 

 

Tekken to seria konsolowych bijatyk, tworzona i wydawana przez firmę Namco. Początkowo jako gra arcade, później została przeniesiona na konsole oraz na PC. Pierwsza część została wydana w 1994 roku. 2 czerwca 2017 roku premierę miała siódma część serii Tekken. Dotychczas sprzedano łącznie 50 milionów egzemplarzy wszystkich części gry.

msl/ dualshockers.com
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie