Zespół Daft Punk kończy działalność

Kultura
Zespół Daft Punk kończy działalność
Daft Punk/Youtube
Charakterystyczną cechą muzyków - Guy-Manuela de Homem-Christo i Thomasa Bangaltera - jest ukrywanie swoich twarzy za multimedialnymi kaskami.

Zespół Daft Punk kończy swoją działalność. Francuski duet tworzący muzykę elektroniczną poinformował o tym w oryginalny sposób, publikując w mediach społecznościowych ośmiominutowy film o nazwie "Epilog".

O zakończeniu kariery poinformowali w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie publikując ośmiominutowy film. Przez większość nagrania muzycy spacerują po pustyni. W pewnym momencie jeden z członków zespołu wybucha przez umieszczony na kostiumie ładunek. Pojawia się napis "1993-2021" (lata działalności zespołu), a w dalszej części widzimy drugiego z muzyków, który idzie w stronę słońca.

 

Klik rozgrywa się w ciszy, a pod koniec nagrania słychać słowa pochodzące z utowru "Touch" - "Hold on, if love is the answer, you're home".

 

 

Zespół Daft Punk działał od 1993 roku. Tworzyli go dwaj muzycy -  Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter. Poznali się w 1987 roku w szkole w Paryżu. Wraz z Laurentem Brancowitzem utworzyli zespół Darlin', a rok później po jego rozwiązaniu we dwóch założyli Daft Punk.

 

W swoim dorobku mają między innymi albumy: Homework (1997), Discovery (2001), Human After All (2005) i Random Access Memories (2013).

 

pgo/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie