Zderzenie 7 aut w Łodzi. Kilka osób rannych, dwie w ciężkim stanie

Moto
Zderzenie 7 aut w Łodzi. Kilka osób rannych, dwie w ciężkim stanie
Policja Łódzka
Stan dwóch rannych osób określany jest ciężki i średnio ciężki, pozostałe są diagnozowane

Pięć osób zostało poszkodowanych w wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Obywatelskiej w Łodzi. Stan jednej z nich określany jest jako ciężki, drugiej średnio ciężki. Po zderzeniu siedmiu samochodów zablokowana jest jezdnia w kierunku południowym.

Do wypadku doszło w sobotę około godz. 18:30 na al. Jana Pawła II w okolicy skrzyżowania z ul. Obywatelską. W wyniku zderzenia siedmiu samochodów osobowych obrażenia odniosło pięć osób.

 

ZOBACZ: Potrącił dziecko i odjechał. Policja odnalazła sprawcę [WIDEO]

 

- Stan dwóch z nich określany jest jako ciężki i średnio ciężki, pozostałe są diagnozowane. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca bmw, poruszający się al. Jana Pawła II w kierunku centrum miasta, z niewyjaśnionych przyczyn wjechał na skrzyżowaniu na przeciwległy pas i zderzył się z sześcioma pojazdami - powiedziała st. asp. Marzanna Boratyńska z Wydziału Ruchu Drogowego łódzkiej komendy.

 

Na miejscu zdarzenia pracowało siedem zespołów ratownictwa medycznego, cztery policji i sześć zastępów straży pożarnej. Po wypadku w kierunku południowym zablokowana jest al. Jana Pawła II, będąca częścią drogi krajowej nr 91.

grz/ PAP, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie