Rosja. Matka z dziećmi znalezieni nago na 15-stopniowym mrozie

Świat
Rosja. Matka z dziećmi znalezieni nago na 15-stopniowym mrozie
zdj. ilustracyjne/ Pixabay
Rodzinę znalazł w lesie przypadkowy mężczyzna

33-letnia Rosjanka została aresztowana za usiłowanie zabójstwa trojga swoich dzieci po tym, jak rodzinę znaleziono nago na 15-stopniowym mrozie. Według mediów, kobietę dręczyły wyrzuty sumienia z powodu związku z żonatym mężczyzną.

Na kobietę z trojgiem dzieci w wieku 11 miesięcy, 2 oraz 10 lat natknął się późnym wieczorem w podmoskiewskim lesie mężczyzna spacerujący z psem. Natychmiast powiadomił o sprawie odpowiednie służby.

 

Cała czwórka została przewieziona do szpitala z poważnymi odmrożeniami kończyn oraz objawami hipotermii. Najmłodsze z dzieci jest w stanie śpiączki farmakologicznej. 

 

ZOBACZ: Inowrocław. Matka prawdopodobnie zabiła dzieci. Chłopcy mieli 3 i 5 lat

 

Prokuratura wszczęła przeciwko kobiecie śledztwo w kierunku usiłowania zabójstwa. 

 

Niepokojące doniesienia

 

Jak donoszą lokalne media, Maria Vazina - pracownica salonu jubilerskiego, była związana ze swoim 43-letnim szefem. Żonaty mężczyzna i ojciec czworga dzieci, miał być także ojcem dwojga młodszych dzieci Rosjanki. Mężczyzna zadeklarował, że zaopiekuję się dziećmi Vaziny.

 

Według świadków kobieta w ostatnim czasie stała się "bardzo religijna" i była niezadowolona z "życia w grzechu", co doprowadziło do załamania stosunków z kochankiem. 

em/prz/ Daily Mail
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie