"Nie jestem kotem". Wpadka podczas rozprawy online [WIDEO]

Technologie
"Nie jestem kotem". Wpadka podczas rozprawy online [WIDEO]
YouTube/394th District Court of Texas - Live Stream
Prawnik nie był w stanie poradzić sobie z technologią

Prawnik Rod Ponton dołączył do rozprawy online za pośrednictwem Zooma. Jego wygląd zaskoczył innych uczestników spotkania - zamiast twarzy człowieka zobaczyli... kota nienaturalnie ruszającego oczami i pyskiem. Okazało się, że Ponton nie jest w stanie wyłączyć zabawnego filtra.

Na nietypową przemianę jako pierwszy zwrócił uwagę sędzia Roy Ferguson prowadzący rozprawę. Starał się poinstruować prawnika w jaki sposób wyłączyć efekt.

 

ZOBACZ: Francuski minister zdrowia: praca zdalna bardzo dobrze hamuje epidemię Covid-19

 

- To filtr i nie wiem jak się go pozbyć. Jestem tu ze swoją asystentką, ona też próbuje, ale jestem gotów, by uczestniczyć w rozprawie. Jestem tu na żywo. Nie jestem kotem - tłumaczył zdezorientowany prawnik.

 

- Jestem w stanie to zauważyć - odpowiedział sędzia.

 

WIDEO: prawnik nie był w stanie poradzić sobie z technologią

Opublikowane "w celach edukacyjnych"

Nagranie ze zdalnej rozprawy opublikowano na stronie sądu - do tej pory obejrzano je ponad 3 mln razy. Dodatkowo Ferguson podzielił się ważną radą z prawnikami - przed łączeniem się z innymi należy sprawdzić ustawienia wideo w aplikacji.

 

ZOBACZ: Co piąty przedsiębiorca szpieguje swoich pracowników na pracy zdalnej

 

"Te zabawne chwile są efektem ubocznym zaangażowania prawników w zapewnienie dalszego funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości w tych trudnych czasach. Wszyscy zaangażowani podchodzili do tej sprawy ze zrozumieniem, a prawnik z filtrem zachowywał się z niesamowitym wdziękiem. Pełen profesjonalizm" - pisał sędzia na Twitterze.

 

 

Zapewnił, że nagranie zostało opublikowane "w celach edukacyjnych", a nie by wyśmiać prawnika. "To przykład oddania prawników na rzecz społeczności" - zapewnił.

bas/prz/ "The Guradian", polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie