Bielan chce reprezentować Porozumienie razem z Gowinem

Polska
Bielan chce reprezentować Porozumienie razem z Gowinem
Polsat News
Adam Bielan

- Zaproponowałem, by na Radzie Koalicji Porozumienie reprezentowało dwóch polityków, oprócz mnie - Jarosław Gowin - powiedział w rozmowie z polsatnews.pl Adam Bielan z Porozumienia. - Adam Bielan jest byłym członkiem naszej partii - przekazała z kolei rzeczniczka ugrupowania Magdalena Sroka.

- Na posiedzeniu prezydium Porozumienia odwołaliśmy z funkcji rzecznika partii panią poseł Magdalenę Srokę, a w jej miejsce powołaliśmy posła Włodzimierza Tomaszewskiego - powiedział w rozmowie z polsatnews.pl Adam Bielan. 

 

- Zaproponowałem też, by na Radzie Koalicji (przedstawiciele PiS, Solidarnej Polski i Porozumienia) Porozumienie reprezentowało dwóch polityków, oprócz mnie - Jarosław Gowin - zaznaczył Bielan. Jak dodał, pomysł ten został uzgodniony z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. 

 

Magdalena Sroka w rozmowie z polsatnews.pl powiedziała, że Adam Bielan "może sobie obalać co chce i kiedy chce", ponieważ jest byłym członkiem Porozumienia. Jak zapewniła, to ona wciąż pełni funkcję rzecznika partii.

 

- Jego decyzje szkodzą zarówno Porozumieniu, jak i całej Zjednoczonej Prawicy - dodała.

 

Więcej na temat sytuacji w Porozumieniu w "Wydarzeniach" o godz. 18:50. 

red/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie