"Piękni i bezrobotni". Robert Górski i Mikołaj Cieślak zapraszają na nowy serial

Kultura
"Piękni i bezrobotni". Robert Górski i Mikołaj Cieślak zapraszają na nowy serial
Polsat
Robert Górski i Mikołaj Cieślak zapraszają na nowy serial

W marcu absolutnie nowa odsłona Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka w premierowym serialu "Piękni i bezrobotni". Co aktorzy mówią o swoich rolach, przygotowaniach do pracy na planie i relacjach w serialu? Zobaczcie wideo z wypowiedziami głównych bohaterów nowej pozycji z wiosennej ramówki Polsatu.

- Trochę mnie kosztowała ta rola - mówi Robert Górski. - Musiałem opanować jazdę konną, jest scena kiedy wyskakuję z płonącego helikoptera, wiszę na kolejce linowej, więc potrzebowałem trochę przygotowań - dodał serialowy Romek.

 

Artysta kabaretowy zdradza też między innymi kulisy swojej sprawności fizycznej, która była niezbędna do odegrania niektórych scen w serialu.

 

- Nie jestem piękny - z właściwym sobie poczuciem humoru ubolewa z kolei Mikołaj Cieślak, serialowy Gwidon, brat przyrodni Romka. - W tym serialu jestem bezrobotny, chociaż w każdym odcinku znajdujemy pracę - zapowiada.

 

ZOBACZ: Gwiazdy polskiego kabaretu w nowym serialu Polsatu "Piękni i bezrobotni"

 

Już na wiosnę Robert Górski i Mikołaj Cieślak, czyli fenomenalny trzon "Ucha Prezesa" i Kabaretu Moralnego Niepokoju powrócą w zupełnie nowej odsłonie!

 

"Piękni i bezrobotni" pokażą, ile jest warta miłość braterska i czy żadna praca nie hańbi.

 

WIDEO: zobacz jak Robert Górski i Mikołaj Cieślak zapowiadają nowy serial

  

 

Wystąpią specjalni goście

 

"Piękni i bezrobotni" to gorzko-słodki serial komediowy pełen doskonałych odniesień do otaczającej nas rzeczywistości!

 

W każdym odcinku pojawiają się specjalni goście, grani między innymi przez: Martę Żmudę Trzebiatowską, Grzegorza Wonsa, Joannę Kurowską, Andrzeja Nejmana, Annę Gzyrę, Mariusza Jakusa, Paulinę Holtz czy Anetę Todorczuk-Perchuć i innych.

prz/ Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie