Kradzież szczepionek na zlecenie? "Raport" o godz. 21:00

Polska
Kradzież szczepionek na zlecenie? "Raport" o godz. 21:00
Polsat News
Kradzież szczepionek na zlecenie? "Raport" o godz. 21:00

Jak to możliwe, że ze szpitala w Chorzowie skradziono najbardziej pożądane dziś szczepionki? Przez śledczych brane są pod uwagę różne scenariusze, także takie, że była to kradzież na zlecenie. Trwa w tej sprawie postępowanie. Reportaż Marka Sygacza w poniedziałek w "Raporcie" w Polsat News o 21:00.

Jak to możliwe, że ze szpitala w Chorzowie skradziono najbardziej pożądane dziś szczepionki? Preparat, który daje nam wszystkim nadzieję na powrót do normalności jest dziś na wagę złota. Dlatego ktoś skusił się i ukradł 15 fiolek, czyli  około 90 dawek szczepionki. Ampułki zniknęły z przychodni przyszpitalnej.

 

ZOBACZ: Kradzież szczepionek w miejscowości Iłowo-Osada. Zatrzymano podejrzewanego

 
Wciąż nie wiadomo kto mógł być sprawcą. Nie wiadomo także czy złodziejowi skradzione szczepionki przydały się, bo jeśli nie były właściwie przechowywane, mogą być nikomu nieprzydatne. 
 
WIDEO: zapowiedź programu "Raport"
  
Przez śledczych brane są pod uwagę różne scenariusze, także takie, że była to kradzież na zlecenie. Być może przez cudzoziemców albo przez osoby przebywających w Polsce nielegalnie, albo przez osoby zamożne. Trwa postępowanie. 
 
Reportaż  Marka Sygacza w poniedziałek w "Raporcie" o godz. 21:00.
zdr/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie