Naomi Watts zagra w filmie Szumowskiej. Niebawem startują zdjęcia

Kultura
Naomi Watts zagra w filmie Szumowskiej. Niebawem startują zdjęcia
Wikimedia Commons/Eva Rinaldi
Naomi Watts zagra w filmie Szumowskiej

Małgorzata Szumowska wyreżyseruje film "Infinite Storm", w którym główną rolę zagra Naomi Watts - brytyjska aktorka dwukrotnie nominowana do Oscara. Produkcja filmu rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu. Jego współreżyserem będzie Michał Englert.

Naomi Watts wcieli się w rolę Pam Bales, pielęgniarki i przewodniczki górskiej, którą podczas samotnej wędrówki złapała zamieć. W tym czasie kobieta spotyka na swojej drodze nieznajomego, któremu ratuje życie. Scenariusz do filmu "Infinite Storm" stworzył Josh Rollins, na podstawie artykułu napisanego przez Ty Gagne. 

 

"Cieszę się, że mogę współpracować z tak świetnymi partnerami, jak Sony, Bleecker, Maven i oczywiście z Naomi Watts, którą podziwiałem i z którą chciałem pracować od dawna" - przyznała reżyserka w rozmowie z portalem variety.com

 

ZOBACZ: Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes przełożony z powodu koronawirusa

 

Małgorzata Szumowska wyreżyseruje film dla wytwórni Bleecker Street oraz Sony Pictures Woldwide. Polska reżyser po raz kolejny współpracować będzie z Michałem Englertem. Ich poprzedni film "Śniegu już nigdy nie będzie" jest polskim kandydatem do Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego. 

dsk/jo/ variety.com
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie