Warszawa. Brutalny atak w sklepie. Pobił 70-latka, bo zwrócił mu uwagę. Szuka go policja

Polska
Warszawa. Brutalny atak w sklepie. Pobił 70-latka, bo zwrócił mu uwagę. Szuka go policja
KRP II Warszawa
Pobił seniora w sklepie

Nieznany mężczyzna wszedł do jednego ze sklepów na Mokotowie w godzinach dla seniorów. Nie miał na sobie maseczki, na co uwagę zwrócił mu 70-latek. To sprowokowało mężczyznę, który zaatakował seniora.

Mężczyzna uderzył 70-latka pięścią w twarz. Gdy ten postraszył napastnika wezwaniem policji, otrzymał kolejny cios. Ponadto agresor zagroził, że znajdzie i zabije starszego mężczyznę. Po wszystkim wyszedł ze sklepu. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. 

 

70-latek w wyniku uderzenia ma złamany nos.

 

Sprawca był wysoki i dobrze zbudowany. Na twarzy miał oraz okulary w białych oprawkach. Tego dnia miał na sobie ciemne spodnie, ciemną dłuższą kurtkę oraz kaszkiet. 

 

ZOBACZ: Pijany 21-latek jechał jaguarem. Auto rozpadło się na części

 

"Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu, albo były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty, lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 (czynne całą dobę) albo 47 72 392 28, lub w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl." - informuje podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej policji. 

dsk/prz/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie