Chciał zrobić niepowtarzalne selfie. Zepchnął kobietę do rwącej rzeki

Świat
Chciał zrobić niepowtarzalne selfie. Zepchnął kobietę do rwącej rzeki
pixahive/Neeclick/zdj.ilustracyjne
Selfie stało się powszechną modą na świecie. Niektórzy przypłacają ją życiem

Tragiczny incydent miał miejsce nad brzegiem rzeki Kanakund w Indiach. Mężczyzna próbujący zrobić sobie selfie poślizgnął się i zepchnął stojącą na skałach kobietę wprost do rwącej rzeki.

Kobieta 3 stycznia wybrała się ze znajomymi na piknik. Udali się nad rzekę Kanakund leżącą w pobliżu Wielkiego Kanionu Odisha, w rejonie dystryktu Sundargarh.

 

Tragiczne selfie

 

Na opublikowanym w mediach społecznościowych nagraniu widać, jak Nirupama Prajapati wykonuje zdjęcia na rzecznych skałach i przybiera różne pozy do selfie.

 

ZOBACZ: Zginęły dwie nastolatki. Robiły selfie na wagonie i dachu budynku

 

Po chwili w kadrze pojawia się także mężczyzna, który również chciał wykonać fotografię. Nagle stracił on równowagę i wpadł na kobietę, spychając ją ze skał wprost w nurt rzeki. Woda była płytka, ale rwącą. Wkrótce kobieta zniknęła z oczu osobom stojącym w pobliżu. 

 

 

"India Today" informuje, że straż pożarna i rodzina Nirupamy przeszukiwały wody Kanakund przez 22 godziny. Zwłoki kobiety zostały odnalezione 400 metrów od miejsca zdarzenia, zaklinowane pod wodą wśród kamieni.

 

Selfie na wodospadzie

 

Podobna tragedia miała miejsce w stanie Odisha także dwa dni wcześniej. Wówczas to mężczyzna, zidentyfikowany jako Satya Parija, wraz z przyjaciółmi udał się nad wodospad Duduma, aby świętować Nowy Rok. W trakcie robienia selfie na skałach poślizgnął się i spadł do wody.

 

ZOBACZ: Turystkę "zaczepił" niedźwiedź. Kobieta zrobiła sobie z nim... selfie [WIDEO]

 

- Spadł z wodospadu podczas robienia selfie i wpadł do wody. Nie mogliśmy zrobić nic, by go uratować - powiedział naoczny świadek.

 

Znajomi próbowali namierzyć kolegę, ale ich poszukiwania nie przyniosły rezultatu. Zawiadomili straż pożarną. Dzień później zwłoki mężczyzny zostały wyłowione z wody.

rsr/zdr/ India Today, Daily Mail
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie