Chuck Norris pozdrawia Jerzego Owsiaka. "Robicie świetną robotę"

Polska
Chuck Norris pozdrawia Jerzego Owsiaka. "Robicie świetną robotę"
wikimedia commons
Amerykański aktor chwali działalność Jerzego Owsiaka i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Amerykański aktor chwali działalność Jerzego Owsiaka i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chuck Norris nagrał krótkie wideo, które opublikowano w mediach społecznościowych Fundacji Braci Collins. Gwiazdor kina nie krył zachwytu dokonaniami WOŚP.

- Cześć Jurek i Wielka Orkiestro Świątecznej Pomocy - pozdrawiał Jerzego Owsiaka i jego współpracowników w krótkim filmie opublikowanym w mediach społecznościowych Fundacji Braci Collins. 

 

Auto Strażnika Teksasu

 

Grzegorz i Rafał Collins odwiedzili Chucku Norrisa w związku z trwającą aukcją. Podczas nadchodzącego 29. finału WOŚP do wylicytowania jest replika samochodu, którym aktor jeździł na planie serialu "Strażnik Teksasu". 80-letni Norris dorzucił do aukcji swoje zdjęcie z autografem oraz oryginalny scenariusz jednego z odcinków.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Fundacja Braci Collins (@fundacjabracicollins)

 

Przy okazji spotkania aktor dowiedział się czym zajmuje się WOŚP.

 

- Wow! Świetna robota! Robicie z całą organizacją świetną robotę! Bądźcie silni, nigdy się nie poddawajcie i wiedzcie, że to, co robicie, jest bezcenne! Trzymajcie się i wszystkiego najlepszego! - powiedział Chuck Norris w krótkim filmie opublikowanym w mediach społecznościowych Fundacji Braci Collins. 

dsk/prz/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie