Kłótnia przy placu zabaw. Nie żyje 31-latek

Polska
Kłótnia przy placu zabaw. Nie żyje 31-latek
PAP/Roman Zawistowski
Tragedia przy placu zabaw na łódzkich Bałutach

Tragedia przy placu zabaw na łódzkich Bałutach. Po kłótni między dwoma mężczyznami, jeden z nich - 31-latek zginął po ciosie ostrym narzędziem. Trwają poszukiwania sprawcy - podał w środę nadkom. Adam Kolasa z biura prasowego policji w Łodzi.

Do tragicznych wydarzeń doszło w środę przed południem na Bałutach w okolicach ul. Kochanowskiego - przekazali łódzcy policjanci.

 

- W rejonie placu zabaw doszło do kłótni pomiędzy dwoma mężczyznami. W pewnym momencie utarczka słowna przerodziła się w rękoczyny - podał Kolasa. - Jeden z mężczyzn zadał ostrym narzędziem cios drugiemu i oddalił się w kierunku ulicy Wspólnej. Przechodnie zawiadomili służby - podał.

 

ZOBACZ: Zaparkował auto zbyt blisko stojaka. Rowerzysta złapał go za gardło i wyciągnął nóż

 

- Na miejscu, jako pierwsi znaleźli się policjanci, którzy udzielili pomocy przedmedycznej zaatakowanemu mężczyźnie. Następnie czynności przywracania życia przejęli medycy - powiedział. - Niestety, pomimo podjętych działań nie udało się uratować 31-latka - relacjonował Kolasa.

 

Rysopis poszukiwanego 

 

Trwają poszukiwania agresora. Policja podaje jego rysopis: wiek ok. 30 lat, ok. 170 cm wzrostu, ciemne włosy i krzaczasta broda. Ubrany był w ciemną kurtkę i ciemne spodnie dresowe. Na głowie miał szary kaptur, stanowiący prawdopodobnie część bluzy. Na nogach - ciemne sportowe buty z jasnymi wstawkami.

 

Łódzka policja prosi wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia, o kontakt pod całodobowymi numerami: 47 841 22 50 lub 47 841 15 56. 

emi/zdr/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie