Zaginiony 13-latek z Płocka. Policja prosi o pomoc

Polska
Zaginiony 13-latek z Płocka. Policja prosi o pomoc
KMP Płock

Policja prowadzi poszukiwania za zaginionym 13-letnim Kubą Janiszewskim z Płocka. Chłopiec wyszedł z ostatniego miejsca pobytu i dotychczas nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Policja prosi o pilny kontakt osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu nastolatka.

- Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku poszukują 13–letniego Kuby Janiszewskiego z Płocka. Chłopiec wczoraj po południu wyszedł z ostatniego miejsca przebywania i do dzisiaj, nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną - przekazała we wtorek rzeczniczka płockiej policji mł. asp. Marta Lewandowska.

 

ZOBACZ: Ludzkie szczątki w polu okazały się... ziemniakiem

 

Jak podała, zaginiony 13-latek ma ok. 155 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, włosy blond, krótkie. - Ubrany był w kurtkę z ortalionu w kolorze ciemnej zieleni, spodnie dresowe koloru granatowego, buty sportowe koloru czarnego, jasną bluzę z kapturem - wyjaśniła Lewandowska.

 

KMP Płock
 

Ktokolwiek widział zaginionego nastolatka lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku pod numerami telefonów: 47 70 516 00 i 47 70 516 01 lub pod numerem alarmowym 112.

dk/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie