Zabójstwo w Ząbkach. Apel policji w 8. dzień poszukiwań napastnika

Polska
Zabójstwo w Ząbkach. Apel policji w 8. dzień poszukiwań napastnika
Polsat News
Policja wciąż szuka sprawcy śmiertelnego pobicia w Ząbkach. Zbrodnia wstrząsnęła okolicznymi mieszkańcami

Mija 8 dzień poszukiwań sprawcy śmiertelnego pobicia 67-letniego pana Stanisława, właściciela sklepu przy ul. Powstańców w podwarszawskich Ząbkach. "W związku z zabójstwem", policja zwróciła się z prośbą do kierujących o przekazanie nagrań z rejestratorów jazdy pojazdów. W poniedziałek odbył się pogrzeb pana Stanisława.

Do ataku na 67-letniego właściciela sklepu doszło przy ul. Powstańców w podwarszawskich Ząbkach. Brutalnie pobity mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. - Policjanci cały czas angażują znaczne środki w poszukiwania sprawcy tego napadu - zapewnił asp. szt. Tomasz Sitek, rzecznik wołomińskiej policji.

 

W poniedziałek KSP poinformowała, że "w związku z zabójstwem, do którego doszło 10 stycznia w Ząbkach zwraca się z prośbą do kierujących o przekazanie nagrań z rejestratorów jazdy pojazdów, które przemieszczały się w tym dniu m.in. ulicami Powstańców, Maczka, Złota i Podleśną w godz. 17-19".

 

 

"Nagrania można przekazać bezpośrednio do Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji (tel. 477236559) lub do najbliższej jednostki policji, wskazując na komórkę prowadzącą sprawę" - napisała na Twitterze KSP.

 

Tuż po napaści policja informowała, że ma wstępne informacje o podejrzanym. Za informację dotyczącą napadu nagrodę finansową wyznaczyła rodzina właściciela sklepu. Jego śmierć wstrząsnęła lokalną społecznością.

 

 

ml/ PAP, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie