Warszawa: awaria sieci ciepłowniczej na Pradze. Woda wypłukała dziurę, w którą wpadł autobus

Polska
Warszawa: awaria sieci ciepłowniczej na Pradze. Woda wypłukała dziurę, w którą wpadł autobus
Polsat News
Do awarii doszło w okolicach ul. Jagiellońskiej w Warszawie

Część mieszkańców stołecznej Pragi nie będzie miało ogrzewania przynajmniej do soboty. Przyczyną jest awaria sieci ciepłowniczej, do której doszło w piątek rano. W jej wyniku w ulicy Jagiellońskiej powstała dziura - wpadł w nią autobus linii "135". Nikomu nic się nie stało.

Veolia Energia Warszawa S.A. poinformowała o wstrzymaniu dostaw ciepła w rejonie ul. Jagiellońskiej. Awaria nastąpiła ok. godz. 6:20 w rejonie ul. Jagiellońskiej 3.

 

Polsat News

 

 

Zimne kaloryfery będą mieli mieszkańcy ulic: Jagiellońskiej, Kępnej, Marcinkowskiego, Okrzei, Sierakowskiego, Sprzecznej, Targowej, Wrzesińskiej oraz Zamoyskiego.

 

"Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest 16.01.2021 o godz. 6:00" – podała Veolia.

 

Polsat News

WIDEO: zobacz relację z miejsca zdarzenia

  

 

Dwie wyrwy na Jagiellońskiej. Wpadł w nie autobus

 

W wyniku awarii w ulicy Jagiellońskiej pojawiła się dziura, w którą wpadł autobus linii "135". - Nikomu nic się nie stało - powiedziała Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji.

 

Polsat News

 

Jak dodała, w asfalcie pojawiły się dwie wyrwy: jedna na metr kwadratowy, druga na dwa metry kwadratowe. - Trzeba się spodziewać utrudnień w tym miejscu - zaznaczyła.

 

Polsat News

 

O utrudnieniach informuje stołeczny Zarząd Transportu Miejskiego. "Autobusy linii 135 w obu kierunkach zostały skierowane na trasę objazdową" - podano.

 

"135" w kierunku Placu Hallera jadą ulicami Targową i Zamoyskiego, natomiast w kierunku PKP Olszynka Grochowska ulicami Targową, Kłopotowskiego do ul. Targowej i dalej właściwą trasą.

wka/ PAP, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie