Aktorka Anna Cieślak zaszczepiona poza kolejnością. Wydała oświadczenie

Polska
Aktorka Anna Cieślak zaszczepiona poza kolejnością. Wydała oświadczenie
Instagram/Anna Cieslak
Aktora Anna Cieślak w gronie osób zaszczepionych poza kolejnością

- Otrzymałam propozycję i poddałam się zaszczepieniu w ramach promocji szczepień przeciw COVID-19 - przyznała w mediach społecznościowych aktorka Anna Cieślak. Jak przyznaje angażując się w prospołeczną akcję chciała dać Polakom dobry przykład. Szczepionkę przyjął również jej partner, dyrektor programowy TVN Edward Miszczak.

Cieślak zamieściła wpis o zaszczepieniu na Instagramie.

 

"Nie pierwszy raz miałam szansę zaangażowania się w ważną akcję prospołeczną. Wiedząc, jak wielu Polaków obawia się szczepionki, chciałabym dać świadectwo swojego zaufania do jej bezpieczeństwa. Wierzę naukowcom i lekarzom, którzy zalecają szczepienia, jako bezpieczną i skuteczną drogę do pokonania pandemii i powrotu do normalności. Warunkiem powodzenia ich misji jest nasz masowy udział w Narodowym Programie Szczepień" - napisała na Instagramie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Cieslak (@ankacieslak)

 

W poniedziałek wieczorem w programie "Gość Wydarzeń" minister zdrowia Adam Niedzielski apelował do "wszystkich, którzy znajdują się na niechlubnej liście, aby jeszcze dziś się ujawnili". - To akt odwagi cywilnej - ocenił. 

 

ZOBACZ: Niedzielski: jeśli rektor WUM wiedział o szczepieniach, powinien honorowo podać się do dymisji

 

Na dzisiejszej konferencji prasowej minister odniósł się również do rzekomej akcji promującej szczepienia zorganizowanej przez WUM - Jeżeli chodzi o kwestie promocji, to jest to jedno z kłamstw, które krąży w przestrzeni publicznej, i trzeba to powiedzieć wyraźnie i jednoznacznie - przekazał Niedzielski.

 

Aktorka to kolejna osoba, która została zaszczepiona poza kolejnością w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

 

Według informacji Polsat News wśród zaszczepionych na COVID-19 znaleźli się również m.in. Radosław Pazura, Maria Seweryn, Wiktor Zborowski, czy Krzysztof Materna. 

das/ml/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie